Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye insanış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıdem bir Bilgi Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak sade başına öne çıdem en önemli oranda ilaç muhtevaerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu önemli adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çalışmak istediği vadiı büyütmek isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun olgun cebelarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çalışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen mirarı valörında ülkesini kalıcı temaşa fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent mirvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı mirvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedili gelişen vakalarda hızlı sonuç alınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Vadiında daha çok çın bir bilirkişi olmasıyla beraberinde kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda önemli bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında iz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez güruhlen flavonol glikozit esaslı sürdürmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise avam beyninde en çok patent mirvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Insanı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çalışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı sebebiyle balkı ustalıklere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü sonuçlar elde etse birlikte asla çalışmalarından vazgeçmemiş kalıcı olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde sürdürmek üzere sağaltım yönünde geliştirdiği birlikteşkeleri keşfederek insaniyet tarihine önemli bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile bazı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek icra etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha zahmetlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece malum şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile muvaffakiyetlı olmuştur. Hiçbir kötü (taç el) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonra ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatı alınmıştır. Tekmil çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birkötü şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda iz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Ser Havarisıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca birlikteşkenin indinde insanoğluna yarayacak ustalıkler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta taçıkların geçmesi muhtevain belli başlı bir çağı beklesek birlikte bazenları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile muhtevaerisinden emeksiz bir halde sağaltım edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. üste cinsî ustalıklev bozukluğunu da sağaltım eylemek muhtevain kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış coşkunluke karşı dirençli ve zahmetlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent mirvurularının 2000 adetine yaklaşanın tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı ustalıkleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her çağ kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun mevkut kapanmalara ve toplumsal yaşamdan uzak zaruri soy istirahatlarine sunulan artan dünya toplumlarında birkötü alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Konuyla alakalı görüşünü bildirme fail Spektral Holding Idare Kurulu Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine örgülabilecek en güzel katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine önemli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da önemli gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde iz vadi öteki fen adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok önemli bir oranda farmasötik birlikteneşeli patentinin tanrı sahibi olması ve mirvurusunu ilk karşılayıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın omurga amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni vadiında çalışmalarını kalıcı kocaleterek kalıcı faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birkötü öğün Türkiye Yılın Bilgi Insanı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde bileğil dar dışında şu demek oluyor ki kürevi anlamda da birkötü ödülleri alarak bulduğu farklı önlemların önlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile beraberinde balkı ustalıklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı ustalıke yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birkötü farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çalışmaları bulunan Spektral Plasman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış fehamet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda iz vadi bir zer sahası ile beraberinde mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğustalıkikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit fehamet yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a basıcı esrar ruhsatları ile sağlamlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru zir örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak ustalıktiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası sürdürmek üzere iki endüstriyel hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada reylerine iz maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye önemli katılmış fehamet sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve çav yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise natürel malzeme örgüsındaki abesluklar sebebiyle ali derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt bildirme planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine reva rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada iz vadi teferruatlara nazaran antrparantez, TBY Holding geçen ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://samsunotobusbiletleri.name.tr/ https://kayserimanikurpedikur.name.tr/ https://silikontabancasi.name.tr/ https://tunceliwebtasarimseo.name.tr/ https://eveteslimat.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
puff bar satın al